Poland _ Drupal Showcase_2015-04-08_09-43-17Jeśli chcemy komuś „sprzedać” Drupala jako system, w który warto zainwestować swój czas i pieniądze dobrze jest mieć przekonywujące argumenty. Dla potencjalnego klienta niewiele znaczy to, że system jest na licencji GNU/GPLv2, że posiada masę modułów albo elastyczną architekturę. Jeśli jednak powiemy mu, że na tym samym systemie pracuje strona Białego Domu – to jest dla „zwykłego człowieka” konkretny i namacalny dowód na to, że Drupal jest godny zaufania. Warto więc znać kilka takich przykładów – w Polsce i na świecie. Na początek polskie strony, które dobrze świadczą o kropelce dlatego, że używa ich ktoś ważny i/lub dlatego, że wyglądają bądź funkcjonują wyjątkowo dobrze, ciekawie, zachęcająco.

Trudno mi będzie uszeregować poniższe linki w jakimś sensownym porządku – nie znam budżetów, stopnia skomplikowania projektów, wielkości zespołu i tak dalej. Wszystkie jednak wydają mi się warte wzmianki – jako przykłady wdrożeń dużych, „poważnych” i świadczących na korzyść Drupala.

Jeśli znacie jakiś serwis, który powinien znaleźć się na tej liście, dajcie nam znać przez formularz kontaktowy albo w komentarzu!

Media, Kultura

Spółki giełdowe

Przemysł, Handel, Usługi, MSP

Urzędy, Miasta, NGO

Oświata

Blogi, Portale branżowe

Listy wdrożeń, na których znajdziecie więcej Drupala

PS. Ten wpis dołącza do kolekcji wpisów, w których staram się zbierać zbiory przydatnych odnośników z konkretnej kategorii. Wcześniejsze wpisy tego typu:

PS2. Grafika przy wpisie to screenshot ze strony http://www.drupalshowcase.com/countries-listing/Poland czyli listy polskich stron umieszczonych w katalogu stron Drupal Showcase.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji