Jest to Blog dla miłośników budowania stron www prowadzony od 2009 roku przez pasjonatów Joomla!, Drupal i WordPress oraz technologii opartych o wolne licencje.

Piszą dla was: Paweł Frankowski, Krzysztof Palikowski i (okazjonalnie) goście. Słowo „elimu” w języku suahili oznacza „edukację”.

Od 2009 roku wymieniamy się wiedzą o budowie aplikacji web. Publikujemy artykuły, newsy, poradniki. Uważamy, że warto pomagać. Popieramy FLOSS.

Jeśli budujesz aplikacje webowe to jesteś jednym z nas – odwiedzających elimu aby poznać nowości ze świata CMS, informacje o nowych technologiach i sposobach na osiągnięcie sukcesu w tej niełatwej branży.

Zaczęliśmy jako strona z poradnikami i blogiem o Drupalu i Joomla! ale chcemy rozwijać profil naszych publikacji o tematy związane z innymi produktami a także ogólnie pojętym procesem budowy stron www i aplikacji biznesowych. Prywatnie pracujemy w małych i dużych projektach, zarabiając na rodziny ale cenimy sobie niezależność i wolność dlatego kibicujemy otwartym licencjom, pomagamy w propagowaniu otwartego oprogramowania i edukujemy jakie są ich zalety. Chętnie nawiążemy współpracę z redaktorami, newsmanami oraz reklamodawcami. Zapraszamy do komentowania naszych publikacji i udziału w dyskusjach.

Wpisy o samym blogu są umieszczane w kategorii elimupl.

Jeśli wolicie obserwować nas na FB – zapraszamy na stronę.

Jeśli szukasz archiwum serwisu elimu.pl, na którym swego czasu umieszczaliśmy poradniki do Drupala i inne ciekawostki – znajdziesz je tu.

close

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji