Kolejna edycja konferencji Drupal Camp Wrocław już w maju we Wrocławiu!DrupalCamp Wrocław 2015

Wszystkich miłośników CMS Drupal zapraszamy do Wrocławia na konferencję w całości  poświęconej niebieskiej kropli! Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na nawiązanie ciekawych znajomości. Konferencja co rok przyciąga większą liczbę miłośników Drupala. Ostatnia zgromadziła ok. 120 uczestników, w tym kilkudziesięciu z różnych państw Europy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w hotelu Orbis, a noclegi dla uczestników objęte zostaną specjalną zniżką.

Pierwsi potwierdzeni prelegenci tegorocznej edycji to: Rafał Enden, Sebastian Gos, Maciej Łukiański, Grzegorz Bartman, Marcin Pajdzik, Michał Pękała i Karol Węcławski.

Przypominamy również, że do 30 kwietnia można zgłaszać swoje prezentacje! Zapraszamy do rejestracji na:

www.drupalcampwroclaw.pl/pl/rejestracja

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Drupal Camp Wrocław 2015 zapraszamy do rejestracji na:

www.drupalcampwroclaw.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny, a wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymają gadżety i będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Ponad to, jak co rok, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.

Konferencję organizuje Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne i pasjonaci Drupala. Konferencja odbędzie się 29, 30 i 31 maja 2015 roku we Wrocławiu.

Wstęp wolny!

Sponsorzy:

Droptica (Diamentowy)

BlueHead (Srebny)

Więcej informacji: www.drupalcampwroclaw.pl

Śledź nas na bieżąco na:

 

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji