Jak donosi Wirtualnemedia.pl – Tomasz Lis od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad uruchomieniem opiniotwórczo-informacyjnego serwisu internetowego. Jego start planowany jest na pierwsze miesiące 2012 roku. Projekt nazywany jest przez Lisa “polskim huffingtonpost.com”. Oryginalny amerykański serwis został założony w 2006 roku przez Adriannę Huffington  – pełni on funkcje portalu informacyjnego opartego na blogach pisanych m.in. przez polityków, biznesmenów czy gwiazdy. Znaleźć w nim można też newsy, także oparte na materiałach filmowych.

Co oczywiste, aby projekt wypalił  Tomasz Lis musiał zaangażować w to kilkanaście osób, przy okazji warto dodać, że budżet ma zamknąć się w milionach złotych.   Szczegóły swojego projektu mają być ujawnione w przyszłym tygodniu.

Ciekawe jest jaką platformę wybiorą, analizując amerykański pierwowzór huffingtonpost.com – myślę, że popularny w tego typu rozwiązaniach WordPress (+ Buddypress + kilka drobnych dodatków) powinien się sprawdzić, oczywiście wszystko zależy od „fantazji” osób wdrażających.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji