Grecka firma minitek.gr promuje swoje rozszerzenie (all in one) służące do integracji dwóch komponentów dla Joomla 1.5 (wersja dla J1.7 w planach) – K2 2.4.1 oraz Jomsocial 2.0 & 2.2.

Dodatek Jomsocial-K2 Integration synchronizuje użytkowników z K2 oraz Jomsocial, zastępując wszystkie linki/awatary/info na podstronach K2 z tymi które są charakterystyczne dla JomSocial łącznie z listą aktywności. Tym samym nowy użytkownik zarejestrowany poprzez formularz JomSocial jest automatycznie przypisywany do domyślnej grupy użytkowników K2.

Jak zapewnia producent „No core hacks„, zatem jest to rozszerzenie które nadpisuje pewne ustawienia odgórnie bez fizycznego nadpisywania kodu, będzie to przydatne w przypadku aktualizacji komponentów. Cena dodatku : 15 euro (~67pln). Jednak, jeśli masz najnowszą wersje K2 i J1.7 musisz uzbroić się w cierpliwość, aż pojawi się nowa wersja dedykowana dla tych edycji.

Link: http://www.minitek.gr/extensions/jomsocial/jomsocial-commercial-extensions/item/130-jomsocial-k2-integration.html

p.s.

Na JED znajdziesz także inne rozwiązania, które pomogą ci w integracji tych dwóch popularnych komponentów, w tym również darmowe.
Opisałem je skrótowo tutaj: https://blog.elimu.pl/7505-co-z-tym-k2-dla-joomla/

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji