Dla tych, którzy nie wiedzą – AdminPraise 3 (adminpraise.com) – jest to jeden z ciekawszych szablonów dla panelu administracyjnego Joomla! 1.5. Projektanci włożyli w niego wiele pracy i to widać. Szczególnie dobrze prezentuje się kiedy chcemy komuś pokazać Joomla z całkiem innej strony. Pod warunkiem, że korzysta z nowoczesnej przeglądarki mającej wsparcie dla CSS3. Oczywiście nie mogło zabraknąć wsparcia szablonu dla urządzeń mobilnych (smartphonów), takich jak:  iPhone, iPad lub Android. Które są wykrywane przez system i wygląd panelu jest dostosowywany do takiego ekranu.
Normalnie zestaw składający się z szablonu i kilku dodatkowych modułów kosztuje aż $99, ale na szczęście na miesiąc czerwiec obniżono cenę do $69, aczkowiek jak kliknąłem na ikonę KUP TERAZ – moim oczom ukazała się cena $55.

Z ciekawostek warto dodać, że pracują nad kolejną wersją tym razem dla Joomla! 1.6.  A pewnie kolejna będzie dla 1.7 etc. Co ważniejsze, ponieważ w nowej wersji CMS system nadpisywania działa dużo lepiej niż w wersji 1.5, należy sie spodziewać wielu udogodnień i modyfikacji.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji