Jak pewnie zauważyłeś (aś) w zapowiedziach helionowych na bieżący rok nie ma żadnej mojej nowej pozycji. Z tego co wiem, wiele osób to martwi, i wciąż dopytują. Niezmiernie jest mi miło, że znalazło się tylu czytelników, a ja za  honorarium autorskie mogłem sobie pojechać tu i tam ;) .  Ale tak serio, jak widać pisać o samej Joomla! nie ma sensu, bo wciąż wychodzą nowe wersje, zmian co prawda nie ma aż tak dużo, jednakże jest to męczące szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ~5-6 miesięczny cykl wydawniczy.

Chyba ciekawsza dla wszystkich była by jednak pozycja o jakimś komponencie, albo grupie 2-3 komponentów. Obserwując rynek wiem, które by to były. Jednakże z braku czasu, i dokładnie ciepłego okresu. Dlatego jak już chyba wybiorę tylko jeden komponent za cel. Nie wiem jeszcze by będzie to w pełni prawna książka, czy ebook, ale ….

Macie jakieś sugestie, osobiście chyba jednak skupiłbym się na JomSocial-u, z racji ponad 2 letniej przygody z tym komponentem, albo co też chodzi mi po głowie Sobi Pro.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji