JomSocial i moduł Randkowy

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Korciło mnie sprawdzenie czy nowy moduł randkowy (mod_datingsearch) napisany dla JomSocial 1.6 będzie działał na JomSocial 1.5 – i potwierdzam działa. Bez problemu można go zainstalować, spolszczenie już zrobiłem, a więc jeśli ktoś jest na mojej liście subskrypcyjnej na dniach otrzyma, jeśli już nie otrzymał. Uwaga z tego modułu mogą korzystać jedynie zalogowani użytkownicy serwisu społ., Goście już nie.

Jego budowa jest na tyle prosta, że bez problemu usuniecie z kodu php zbędne pola typu (Kraj czy Województwo). Ilość Państw, które są wyświetlane w „Wybierz kraj” ustala się w konfiguracji komponentu JS (dział Informacje w profilu -> Kod pola: FIELD_COUNTRY, a nie modułu. Moim zdaniem aż tak dużych zmian (rewolucyjnych) w JomSocial 1.6 nie ma, albo ja nie widzę. I z całą pewnością można używać najnowszych wersji modułów instalując je na JomSocial 1.5.

 • Maciek

  Witam serdecznie. jak można ten moduł zdobyć – bo przeglądam na stronie jomsocial i nie widzę
  pozdrawiam

 • Bowiem jest to wersja demo i dostępna jest z tego samego poziomu co wersje Beta komponentu JomSocial, czyli ich forum.
  Uwaga należy szukać we wcześniejszych wersjach beta, bo w najnowszej nie dodali.
  Ale sugeruje zaczekać te 2-3 tyg. aż wypuszczą poprawioną wersje tego modułu, bo znalazłem w niej drobny błąd i kolejna wersja
  jest już go pozbawiona.

 • Maciek

  Wielkie dzięki za informacje