Przepraszam, że niektórzy czekali na ten wpis kilka dni za długo. Opóźnienie wynikło także z winy producentów szablonów, bowiem 1 stycznia 2010 było pusto w tym temacie. Zatem dziś, 10 dni później, jest już lepiej.

  1. RT Dominion (rockettheme.com) – jakże klimatyczny komercyjny szablon, bodajże jeden z pierwszych jakie się w miesiącu styczniu pojawiły. Ma 6 podstawowych stylów po 3 warianty każdy co daje nam 18 kombinacji. Zastosowanie, moim zdaniem, serwis informacyjny, ale dotyczący jednego zagadnienia, nie zaś typowy magazyn-dziennik. Zobacz DEMO. Co ciekawe szablon doczekał się już 3 wersji poprawek – widać, że web developerzy mocno balowali w grudniu.
  2. YT Planet (yootheme) – jak piszą jego twórcy idealne zastosowanie to serwis o grach lub sportowy (także sporty zimowe). Zobacz demo. Przy okazji YT w tym miesiącu wypuściło sporo aktualizacji swoich starszych szablonów.
  3. JB Avanti (joomlabamboo.com) – cóż, chłopaki straciły zapał po świetnym szablonie dla panelu administracyjnego i niniejsza propozycja jest …. mocno przeciętna. Zobacz demo.
  4. PQ Frequent (pqsofts.com) – całkiem niezła realizacja jak na ten młody zespół. Zastosowanie strona blogu lub firmowa. Poza tym jest on całkowicie darmowy i zawiera tzw. quickstart. Zobaczcie demo.
  5. TP Resto plazza (templateplazza.net) – jednym słowem szablon dla restauracji lub baru w stylu typowo włoskim – brak ładu i składu, ale smacznie.  Zobacz DEMO.

Niestety to tyle, czekam na resztę.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji