ZASTRZEŻENIE/DISCLAIMER – tekst poniższej notki prasowej dostarczył Janusz Kamiński z TM Polska. Przypomnę tylko, że ostatnio wrzuciłem tu krótką recenzję szablonu Monstroid 2 i że wystarczy raz go kupić aby móc stawiać na nim wiele stron, co przy obniżce 50% wydaje się całkiem fajną opcją.

Do Czarnego piątku zostało jeszcze kilka dni, jednak dużo serwisów już dziś oferuje zniżki na swoje produkty i usługi. Dlatego macie możliwość wcześniej zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej interesujące z nich jeszcze do 24 listopada. Ofert jest sporo, a czas ich ważności jest krótki.

link do TM Polska

Jeśli poszukujecie rozwiązania do tworzenia nowej strony lub planujecie odnowić projekt już istniejącej, nie przegapcie oferty od TemplateMonster.  Z okazji Czarnego piątku i Cyber Poniedziałku zniżka na wszystkie produkty na stronie serwisu będzie wynosiła 50%. Akcja trwa od  23. do 30. listopada, macie więc cały tydzień aby lepiej zapoznać z szablonami i wybrać najbardziej pasujący dla Waszego projektu. Tym bardziej, że od sierpnia tego roku liczba i asortyment produktów znaczniej się rozszerzył. Jest to związane ze zmianą strategii działania firmy i działaniu na zasadzie marketplace, co pozwoliło cudzym dostawcom sprzedawać swoje produkty na stronie „Szablonowego potwora”.

Należy także dodać, że od 13 listopada kupując produkty na stronie serwisu będziecie automatycznie uczestniczyć w programie lojalnościowym i dostawać bonusy za każdy produkt. Minimalny procent prowizji wynosi 3% i może zwiększyć się do 30% w zależności od rankingu konta. Otrzymane bonusy będą aktywne w ciągu roku i można je stosować do zakupu innych produktów na stronie TemplateMonster. Więcej informacji o programu lojalnościowym możecie znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/cashback/.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji