Strony elimu.pl na Facebook i Google Plus + wersja beta naszego bloga

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

logo_w400Tak jak zapowiadałem kilka tygodni temu planujemy nieco odświeżyć wizerunek i funkcje naszego bloga. Z braku czasu idzie to strasznie powoli, ale mamy coś do pokazania i liczymy na Waszą pomoc – komentujcie co Wam się nie podoba, co robimy źle, co poprawić.

Zatem dziś dwie rzeczy:

– strony na Facebook i Google Plus, na które planuję wrzucać ciekawe linki i ciekawostki, dla których nowy wpis na blogu mijałby się z celem,

– wczesną wersję  beta nowej skórki (darmowy Point od mythemeshop – linki zawierają ref), którą znajdziecie pod adresem http://tst2014.elimu.pl/. Dojdzie tam jeszcze parę nowych wtyczek do obsługi serwisów społecznościowych, nie mamy też konceptu jak wykorzystać pasek na górze, sekcję „Polecamy” i „Denne wieści” na dole, może macie jakieś propozycje?

Ktoś zapyta – po co to wszystko? Prawda, że nie siedzimy z Pawłem nad tym blogiem od bladego świtu do późnej nocy i nie jest to dla nas źródło utrzymania. Raczej zabieram(y) się do pisania tutaj po powrocie z pracy i po spełnieniu obowiązków rodzinno-towarzyskich. Jednak jest to fajna przygoda, jakaś tam wizytówka, jakieś wyzwanie. Nie chcemy też, aby wizerunek i funkcje elimu odstraszały naszych potencjalnych klientów czy nowych znajomych :). Czujemy się też odpowiedzialni za to co kilka lat temu „poczęliśmy” i widzimy, że jest kilka osób, dla których warto elimu rozwijać.

Zatem – hejtujcie, krytykujcie, byle konstruktywnie :).

Krzysiek Palikowski

Ryba w Webie. Uzależniony od sieci, kawy, Drupala, muzyki i pierogów.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - LinkedIn - Google Plus

 • kulfi82

  Po cichu liczyłem na Disqusa. Moim zdaniem jest cool. Fajnie by było umieścić jakąś pozycję z aktualnymi wersjami najpopularniejszych CMS`ow. Od strony czysto estetycznej, graficznie bardziej pasuje mi obecna wersja, chociażby ze względu na czytelniejszy podziału między treścią a spisem kategorii… w nowym szablonie się to niefortunnie zlewa.

 • MiłoszW

  Jest nieźle, tylko ta żółć w tle to masakra, zrobiłbym to szerzej i newsy po lewej, a kategorie i inne pierdoły po prawej. FB nie używam, więc olać, a G+ i tak jest każde takie samo, heh.

 • To póki co świeżo zainstalowana skórka więc jeszcze pozmieniamy conieco. Disqus jest w planach do testów. Dzięki za pomoc i czekamy na więcej

 • WooDzu

  To się nazywa ruch w dobrym kierunku. +1 Dla innego koloru. Żółty rozprasza i powoduje że oczy ostro walczą między sobą o skupienie na konkretnym wyrazie. Następny +1 Dla Diskusa. Mogę pomóc jesli trzeba coś niedużego zakodować. Kontakt by email

 • Dyt

  Ja bym dał jeszcze możliwość zamieszczania linków przy komentowaniu. Zawsze można zobaczyć stronę www komentującego