logo_w400Tak jak zapowiadałem kilka tygodni temu planujemy nieco odświeżyć wizerunek i funkcje naszego bloga. Z braku czasu idzie to strasznie powoli, ale mamy coś do pokazania i liczymy na Waszą pomoc – komentujcie co Wam się nie podoba, co robimy źle, co poprawić.

Zatem dziś dwie rzeczy:

– strony na Facebook i Google Plus, na które planuję wrzucać ciekawe linki i ciekawostki, dla których nowy wpis na blogu mijałby się z celem,

– wczesną wersję  beta nowej skórki (darmowy Point od mythemeshop – linki zawierają ref), którą znajdziecie pod adresem http://tst2014.elimu.pl/. Dojdzie tam jeszcze parę nowych wtyczek do obsługi serwisów społecznościowych, nie mamy też konceptu jak wykorzystać pasek na górze, sekcję „Polecamy” i „Denne wieści” na dole, może macie jakieś propozycje?

Ktoś zapyta – po co to wszystko? Prawda, że nie siedzimy z Pawłem nad tym blogiem od bladego świtu do późnej nocy i nie jest to dla nas źródło utrzymania. Raczej zabieram(y) się do pisania tutaj po powrocie z pracy i po spełnieniu obowiązków rodzinno-towarzyskich. Jednak jest to fajna przygoda, jakaś tam wizytówka, jakieś wyzwanie. Nie chcemy też, aby wizerunek i funkcje elimu odstraszały naszych potencjalnych klientów czy nowych znajomych :). Czujemy się też odpowiedzialni za to co kilka lat temu „poczęliśmy” i widzimy, że jest kilka osób, dla których warto elimu rozwijać.

Zatem – hejtujcie, krytykujcie, byle konstruktywnie :).

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji