JomSocial 2.8 RC2

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Od piątku dostępna jest kolejna testowa wersja komponentu społecznościowego JomSocial 2.8 RC2. W niniejszym wydaniu skupiono się nad poprawieniem błędów, które zostały zlokalizowane przez testerów oraz społeczność zainteresowaną jak najszybszym wydaniem wersji stabilnej. Przypuszczalnie kolejna wersja testowa (RC3) ukaże się w kolejny piątek, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni  wydaniem finalnym?

Wersja RC2 dostępna jest pod adresem: http://www.jomsocial.com/forum/jomsocial-2-8-rc2/1646-jomsocial-2-8-rc2-is-ready-for-final-test – dla wszystkich, którzy mają konto na forum.

Prace nad poprawkami do spolszczenia są obecnie na ukończeniu, tym samym z momentem ukazania się wersji „stabilnej”, będą gotowe do pobrania dla osób, które nadal mają aktywną subskrypcje.

 

 • SkRzYnIu

  Witam,

  Mam problem i nie wiem co mam zrobić. Zainstalowałem JomSocial 2.8 i twoje spolszczenie i wszystko wygląda super tylko nie mogę zarejestrować usera z poziomu jomsocial. http://mojaprzyjazn.pl/index.php?option=com_community&view=register&Itemid=724
  Cokolwiek wpisze bądz wypelnie wywala bład.

  Rejestracja przez same joomla 2.5.8 jest bezroblemowe

  Co moze byc nie tak