Do działu zapowiedzi wydawnictwa Helion trafiła nowa książka o Joomla pt: „VirtueMart. Jak szybko stworzyć profesjonalny sklep internetowy w Joomla!” . Dzięki czemu jeśli ją zamówisz w ciągu kolejnych dni oszczędzasz 15%.
Przyznaje, że nie znam osobiście jej autora pana Marcina Żmudzińskiego, ale widziałem jego biografię i mam nadzieje,  że wykształcenie informatyczne bardziej tej publikacji pomogło niż zaszkodziło. Książka liczy sobie 120 stron, z czego jak zwykle blisko ~30 stanowi wstęp jak zainstalować Joomla oraz komponent. Ale nie oszukujmy się tego typu prowadzenie jest przydatne dla bardzo początkujących.

Przeglądając spis treści widać, że autor omówił najważniejsze kwestie na pozostałych stronach. Ogólnie zawsze podziwiam ludzi, którzy upierają się stawiać sklep na VM i Joomla, jak gdyby nie było innych typowo sklepowych „bardziej polskich” platform, ale cóż. Myślę, że właśnie dla tego typu użytkowników-czytelników jest adresowana ów książka. Szkoda tylko, że omawia tylko jeden komponent z kilku dostępnych dla systemu Joomla, ale cóż.

Książka pojawi się na półkach księgarń od 14.10.2012r. a jej normalna, bez promocji cena wyniesie 32 zł.

Z tego co widziałem w zapowiedziach wydawnictwa, jest to jedyna książka jaka pojawi się o tym CMS w bieżącym, kończącym się roku kalendarzowym.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji