Szablon oparty na Gavern Framework 3.0 dla Joomla 2.5

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Dwa dni temu został oficjalnie zaprezentowany nowy szablon League News (Sport News Portal) – będący ciekawą propozycją od Gavick.com dla tych wszystkich, którzy myślą o stworzeniu serwisu informacyjnego o tematyce sportowej. Oczywiście nie tylko o lidze footbolu amerykańskiego, jak można wnioskować z demo.

Co jednak może bardziej niektórych zaciekawić niniejszy szablon bazuje w całości na najnowszej wersji Gavern Framework 3.0. Ta wersja jest ostatnim krokiem przed ukazaniem się  Gavern Framework-a wraz z pustym szablonem. Oczywiście niniejszy framework korzysta  z dobrodziejstw zarówno HTML5, jak i CSS3. Stąd też jego zalety zobaczą internauci korzystający z rozwijających się przeglądarek oraz IE 8 i nowsze.

  • Robert

    Pawle – pytanko – Gavern będzie udostępniony za free?

  • jagnimyo

    szkoda że Gavick w odróżnieniu od innych znanych deweloperów szablonów do Joomla nie wyprodukował żadnego fajnego darmowego szablonu.Yootheme ostatnio uwolniła swój framework Warp.Rockettheme ma Gantry.Joomlaart JA t3 .Shape wypuścił vertex itp.A Gavick ,fakt ma znakomite darmowe rozszerzenia ale szablonu żadnego.Szkoda.

  • Jest duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie, cały czas trwają dyskusje.