Kupon na JomSocial – 25% taniej

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

25% kupon rabatowy na zakup (i nie tylko) komponentu społecznościowego JomSocial – z pewnością dla wielu osób jest to duża oszczędność. Ekipa odpowiedzialna za projekt cały czas pracuje nad pełną kompatybilnością z Joomla 2.5, co udowadniają kolejne wersje testowe. Przy okazji od ~pół roku ich zespole jest jeden nasz polski developer (Mateusz J.), który pomaga im wykrywać błędy i z pewnością je naprawiać.  Za kilka tygodni (raczej nie dni?)  należy się podziewać kolejnego wydania, które będzie na tyle stabilne, aby móc instalować je na nowej wersji CMS.

Kod kuponu : JOM25

Za jego pomocą możesz taniej kupić nowe członkostwo, odnowić „stare”, jak również  „upgrejdować”  członkostwo do wyższego poziomu np. ze standard do professional.

  • Stefek

    Witam

    Mam pytanie dotyczące JomSocial. Dokładnie chodzi o demo za 1$. Czy dobrze przeczytałem na stronie projektu, że po miesiącu automatycznie zostanie mi pobrana kasa za pełną wersję? Chciałbym najpierw to przetestować, czy sobie z tym poradzę, a potem wykupić pełną wersję.

    Drugie pytanie jest do autorów tłumaczenia. Tłumaczenie obejmuje obecnie najnowszą wersję jomsocial?

  • To jest komponent, więc nie ma ograniczen technicznych, aby przestał ci działać, gdyż to wynika z licencji. Kwestia prawna legalności…
    Tak pracuje nad aktualizacją spolszczenia dla JomSocial 2.6, ale dopóki nie będzie wydania stabilnego .. prace są ograniczone. Choć z drugiej strony, i tak będzie działać, nawet bieżące.