Dokładnie dziewięć dni temu pojawiła się na stronie producenta bardzo poprawiona (głównie jeśli chodzi o błędy) wersja JomSocial 2.4.2 dla CMS Joomla. Widać, że tym razem posłuchali internautów i chyba połatali wszystkie(?) występujące błędy, szkoda że tyle musieliśmy czekać na to wydanie.

Co ciekawe w międzyczasie okazało się, że ekipa pracuje już nad „zupełnie nową” wersją mianowicie JomSocial 2.6 (wersja Alfa jest już dostępna), oczywiście zmian rewolucyjnych nie będzie, ale nowy numerek jak zwykle dojdzie. Tym razem skupiono się na lojalności użytkowników, a więc, aby mieli szybszy wgląd  o różnego typu zdarzeniach (aktywnościach) – poprzez dodanie przycisku „Aktywność grupy”,  a także opcje związane z wyróżnianiem np. całego albumu zdjęć, filmów czy wydarzeń. Zmiany wpłyną również na udoskonalenie wyglądu tych widoków.

Widok wyróżnionych filmów w JomSocial (stara i nowa wersja)

Wygląd podglądu zdjęć w JomSocial - nowa wersja wydaje się być bardziej intuicyjna poprzez poprawę działania dolnego paska miniatur, szkoda że patrząc na wyróżnione filmy widzę pewną niekonsekwencje w kwestii kolorystyki, ciekawe czy to poprawią?

AKTUALIZACJA:

Od 27 marca 2012 dostępna jest już stabilna wersja JomSocial 2.6,  a od 17 kwietnia 2012 – JomSocial 2.6.1. Jeśli chcesz pobawić się za darmo najnowszą wersją sugeruje pobrać sobie wersje beta3.  Link na dole wpisu.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji