Ekipa z Malezji zgodnie z obietnicą przygotowała kolejną wersje komponentu do blogowania dla Joomla (1.5/1.7) – MyBlog Pro 3.2. Oprócz poprawy licznych zauważonych błędów nowa wersja wprowadza także kilka ulepszeń.
Oprócz typowo blogowych zastosowań (Ty blogujesz, Oni blogują,…), rozszerzenie może również posłużyć jako uproszczony system dodawania newsów dla twoich użytkowników, dzięki czemu będziesz mógł stworzyć serwis, którego treść pochodzi od szerokiego grona współpracowników.MyBlog Pro pobierz – uwaga link od producenta będzie aktywny do 15 stycznia, stąd mój dodatkowa kopia: com_myblog_pro_3.2_eng oraz Mirror.

Opis nowości: Każdy wpis  ma opcje jego popularyzacji poprzez: Facebook, Google+, czy Twitter! Każdy wpis już podczas jego edycji jest zapisywany (autozapis), zatem nic ci nie zniknie, jeśli nagle wyłączą prąd, a ty lub inny użytkownik opisywał na gorąco wrażenia z wakacji.

Dodano także nowy szablon („skórkę”) dla tego komponentu, Erica, który jest czysty i schludny i wspaniale wkomponuje się w podobny szablon Twojej strony.

Uwaga ponieważ jest to wersja beta, producent nie zapewnia wsparcia, ani nie gwarantuje, że wszystko w 100% poprawnie działa.

Oto kilka zrzutów ekranu

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji