Z okazji zbliżającego się Nowego Roku zespół odpowiedzialny za komponent JomSocial (dla J1.5/1.7) przygotował kupon rabatowy. Podczas zamawiania lub odnawiania licencji wystarczy wpisać:  UPGRADE2012  – oto dowód, że działa (patrz poniżej).

Przy zakupie wersji Pro daje nam to upust $29.80 (~100 zł), przy wersji UDA jeszcze więcej, bowiem aż $99 (~336 zł). Uwaga, kupon  rabatowy jest ważny od 29 grudnia  2011 do 5 stycznia 2012. Niestety, ale nie obejmuje zakupu wersji Standard, a szkoda.

Przypominam, iż tym sposobem kupujesz dostęp do legalnej wersji JomSocial (www.jomsocial.com) na okres jednego roku, przez ten czas możesz pobierać aktualizacje komponentu społecznościowego dla Joomla, jak i otrzymujesz dostęp do płatnej części forum + support.

Dla osób którzy chcą poznać domyślną (bez rabatu) cenę JomSocial w przeliczeniu na inne waluty (dzisiejszy kurs):
JomSocial Pro – $149 -> 503,90 PLN -> €123.24 -> £103.20

Uwaga cena ta nie zawiera polskiego vatu (-23%), który doliczany jest jeśli kupujesz na polski adres zamieszkania/lokalizacji firmy. Jeśli nie i wybierzesz inny kraj, pojawi się mniejszy podatek lub 0% – patrz pole Państwo. Ogólnie vat płacą w różnej wysokości wszystkie kraje EU.

 

 

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji