Kolekcja niesamowitych obrazów w plikach PSD autorstwa światowych artystów cyfrowych. Pliki PSD, każdy przedstawiający inną tematykę, będą dostępne do pobrania za darmo przez 24  godziny w formacie A3 (150 dpi), począwszy od najbliższego 9 grudnia i 10 dnia każdego z  następnych miesięcy.

Już 9 grudnia 2011, w każdym z 14 krajów, w których jest reprezentowana, Fotolia udostępni kolekcję TEN. TEN jak 10 artystów, 10 tematów, 10 miesięcy oraz 10 PSD. TEN jest jedynym takim projektem promującym sztukę cyfrową do celów edukacyjnych oraz społecznościowych.

Każdy projektant grafiki uzyska możliwość pobrania za darmo przez 24 godziny pliku z warstwami PSD autorstwa znanego artysty, co umożliwi projektantom zdobycie nowych umiejętności i dalszego rozwoju własnych prac.

Aby zaprezentować kolekcję została utworzona strona: http://pl.tenbyfotolia.com , gdzie będą  dostępne   prace   i pliki   PSD   każdego   artysty   wraz   z   wszystkimi   warstwami   i   wykorzystanymi  zasobami. Na stronie będzie dostępny również plik wideo przedstawiający techniki artysty oraz jego  wskazówki.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji