Zakup JomSocial tańszy aż o 35%

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Myślę, że wiele osób chciałoby skorzystać z funkcjonalności jakie oferuje komponent JomSocial (szczególnie w nowej wersji 2.4, która w ostatnim czasie miała premierę), ale jego domyślna cena z pewnością wielu odstrasza. Dlatego specjalnie dla was znaleźliśmy działający kupon rabatowy!

Kod kuponu: JXTC-35

Proszę skopiować ciąg znaków kuponu, a następnie wkleić w pole „Promotion Code (Optional)” podczas zamawiania dowolnej wersji (Standard/Pro) na stronie płatności online: www.jomsocial.com/buy-now.html
Taki duży rabat 35% – w wersji Pro daje oszczędności rzędu ~160 zł.
Oczywiście moje spolszczenie zostało już przygotowane także i dla tej wersji, także w kilkanaście minut będziesz dysponował bogatym w funkcje serwisem społecznościowym.

 • Marcin

  Panie Pawle, proszę wybaczyć komentarz niezwiązany z tematem.

  Czy można zastąpić „standardową” rejestrację rejestracją z JomSocial ?
  Chciałbym zakupić JS, ale wolę zrobić mały wywiad przed zakupem 🙂

  Panie Pawle, proszę o kontakt…
  Z góry dziękuje.

 • tak, po prostu wtedy ktoś od razu stworzy sobie profil , a nie tylko proste konto w Joomla. Zatem będzie to dla ciebie obustronna korzyść o on w systemie będzie wstępował jako user Joomla oraz JomSocial user

 • Kriss

  Link chyba przestał działać albo promocyjne cena się skończył?

 • Już działa, po prostu trochę przez nie uwagę dałem link tylko do jednej wersji JomSocial, którą wcześniej wybrałem i system „zgłupiał” bo u pana nie było cookiesów z mojego wyboru. Na szczęście sprytne osoby wiedziały, aby wejść bezpośrednio poprzez jomsocial.com i dopiero wtedy kliknąć Buy. Proszę sprawdzić, kod wciąż działa przy zamawianiu Standard / Professional (!)