Firma opensolution.org – ma dla kogoś z Was propozycje. Rozpoczynają poszukiwania blogera który byłby chętny pisać artykuły na temat ich skryptów na swoim blogu, a opensolution jednocześnie publikowało by te artykuły na ich stronie głównej (zajawkę) i przez to też reklamowali blog autora.

Dwustronna korzyść: OpenSolution ma treści na temat ich narzędzi które byłyby przydatne dla użytkowników a autor/bloger ma reklamę swojego bloga na ich stronie na którą wchodzi duża ilość osób związanych z branży.

Dodatkową korzyścią byłaby licencja na nasze narzędzie, na początku za darmo udostępniona do celów pisania artykułów, ale np po napisaniu 3 dobrych tekstów do wykorzystania w projekcie komercyjnym, to kwestia ustalenia.

Tematyka artykułów myślę że mogłaby być różna w zależności co nam czy autorowi przyjdzie do głowy, myślę że warto by wystartować z czymś w stylu „Początki z Quick.Cms” i opisać wdrożenie i podstawową obsługę, potem może jakieś porady, które można zrobić na stronie lub sklepie opisane dla naszych narzędzi.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z zespołem OpenSolution: http://opensolution.org/kontakt,pl,6.html

Przy okazji dodam od Siebie, że opisywałem ich narzędzia kilka lat temu w książce o CMS-ach.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji