MyBlog 3.1 beta dla J1.7 za darmo

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

MyBlog to jeden z pierwszych komponentów firmy, która teraz słynie tylko z JomSocial. Wszyscy ci co myśleli, że projekt umarł, mieli trochę racji długo nic się nie działo. Aż do „dziś”, otóż udostępniono darmową wersje beta tego rozszerzenia.

Najważniejszą zmianą jest oczywiście współpraca z Joomla 1.7, inne nowości to wsparcie dla systemów DISQUS, Intense Debate oraz Facebook.

Czy odświeżona wersja komponentów do prowadzenia bloga przez Twoich użytkowników będzie Ci jeszcze potrzebna, jeśli tak to wypróbuj wersje beta, dopóki jest dostępna bez opłat.

Pobierz wersje (ang): http://bit.ly/pV3hW7

  • Komponent po zainstalowaniu wywala błąd
    Fatal error: Class ‚JAX’ not found administrator/components/com_myblog/admin.myblog.php on line 45

  • Zatem: albo masz pechowy hosting, albo owe wersje beta się zmieniały na „gorsze” albo …musisz po prostu kupić komercyjną stabilną wersje. Przykro mi.

  • Poszukałem na różnych zagranicznych forach i okazało się że sprawa jest banalna.Trzeba na zapleczu dodatków odhaczyć plugin odpowiedzialny za automatyczną aktualizacje komponentów i komunikat zniknął .Nigdy bym na to nie wpadł prawdziwe archiwum X .Miłe zaskoczenie.Trzeba przyznać że blog wygląda imponująco i ma sporo możliwości w porównaniu ze swoim „starym” poprzednikiem.Warto się zapoznać w celach edukacyjnych

  • wiktor

    mam pytanie istne do wyśmiania ale poznaję system joomla 1.7 zapytam bo nie wiem gdzie jest dodatek odpowiedzialny za automatyczna aktualizacje komponentów ?

  • Co prawda zależy to od komponentów, czy oferują taką opcje, ale należny szukac w tym samym miejscu co aktualizacja samego CMS: Rozszerzenia – Instalacje – Aktualizacje [Znajdź aktualizacje]