The World News II – szablon dla serwisu z newsami

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Firma Gavick kilkanaście dni temu udostępniła swoim klientom drugą, nowszą wersje szablonu The World News II. Bazuje on na nowym frameworku Gavern. Oferując aż 6 wariantów kolorystycznych (czerwony, niebieski, zielony, brązowy, szary i różowy).

Przy jego tworzeniu wykorzystano następujące moduły: Image Show GK4 (przewijacz zdjęć), Tabs Module (zakładki), News Show Pro GK4 z trzema trybami wyglądu, Highlighter GK4 (jednolinijkowy przewijacz newsów), Weather GK4 (pogoda), oraz Stock GK4 (finansowe wykresy z Google Finance).

Niniejsza wersja została przeznaczona dla Joomla! 1.7, tak więc użytkownicy najnowszej Joomla! będą zadowoleni z możliwości, jakie oferuje ten szablon głównie w kwestii budowy rozbudowanego serwisu informacyjnego, czy miejskiego.

Szablon posiada także wsparcie dla K2 w wersji 2.5, a więc najnowszej tymczasowo bazuje na wersji beta/RC, która jest dostępna na stronie projektu.

Moim zdaniem stanowi on ciekawą alternatywę dla również komercyjnych szablonów: JA Teline IV, czy ZT News III.

 • Niezły ten szablon!

 • Mariusz

  Szablon rzeczywiście profesjonalny. Trochę do mojego vortalu tematycznego za potężny, ale ze względu że jest to nowość i spełnia wszystkie standardy i został profesjonalnie wykonany to się na niego zdecydowałem. Powyłączam na początek połowę funkcji i dostosuję sobie.

  Dzięki Pawle za świetny blog i wiele ciekawych informacji.

  Pozdrawiam
  Mariusz

 • Arek

  Mariusz podaj link do portalu jeżeli możesz 😀 Zobaczymy jak działa 🙂 Sam noszę się z zamiarem nabycia TWN II.

 • niestety nie ma juz ” w ofercie” a przydałby sie bardzo, czy mozna go jeszcze jakos DOSTAC? dzieki,pozdrawiam

 • Dawid