JomSocial za jedyne $45 + wyjaśnienia

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Kolejna promocja, jeśli ktoś nie kupił jeszcze JomSocial Professional, albo już dawno nie odnawiał licencji, ostatni gwizdek, gdyż normalna cena wynosi aż $149 (za roczną aktualizacje). Od dziś do 2 sierpnia można nabyć komponent społecznościowy – JomSocial w cenie $45 (~125 PLN) -> strona promocji.  Oferta gwarantuje dostęp  do plików i aktualizacji przez okres 3 miesięcy od daty zakupu.

Praktycznie obejmuje to maksymalnie dwie w porywach może trzy aktualizacje patrząc na ich cykl wydawniczy. Oczywiście sam komponent możesz używać legalnie tak długo chcesz, nawet 5-10-15 lat. Dodam tylko że najnowsza wersja 2.2.3 współpracuje z najnowszymi stabilnymi wydaniami Joomla!.

Patrząc obiektywnie ciężko jest znaleźć alternatywę dla tego oprogramowania społecznościowego dla systemu Joomla!. Ma ono swoje wady, ale i zalety jak możliwość zrobienia serwisu społecznościowego w ~godzinę*.

  • wodeck

    czy posiada Pan spolszczenie do najnowszej jomsocial 2.2.4 która właśnie zakupiłem w tej promocji, czy 2.2.3 też pasuje?

  • Tak! Zmian praktycznie nie ma. Jedna fraza, którą dziś poprawię.

  • Też kupiłem;) Gdzie się zgłosić ws. kupna tłumaczenia do wersji 2.2.4?

  • tosemja

    Proponuje poprawić w tłumaczeniu dla wydarzeń potwierdzanie uczestnictwa teraz jest tak „Uczestniczyłeś ?” a raczej powinno być np jak na FB „Potwierdź swój udział w tym wydarzeniu”

  • dzięki, poprawione