Jeśli nie VM to co …HikaShop ?

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Faktycznie chyba już wszyscy jesteśmy znudzeni nie tyle samym VM dla Joomla! co jego szablonowaniem, które doprowadza wielu, w tym mnie do szewskiej pasji. Jeśli więc masz wybór, spróbuj hikashop.com – sam bawię się nim od około godziny, i jest miło. Smaczku dodaje wsparcie dla CB oraz JomSocial – oraz obsługa systemu płatności Moneybookers, który obsługuje także nasz kraj. Z kolei w ich dziale tłumaczenia znalazłem jeszcze PL (front), co powinno pomóc. Najfajniejszą rzeczą jaką widziałem jest jednak ekran zakupowy (dla klienta), ponieważ de facto na jednej stronie ma wszystkie etapy (adres, wysyłka, płatność, uwagi do zamówienia), więc zmniejsza się ryzyko ucieczki klienta (tj. porzucenia koszyka). Bym zapomniał, komponent działa pod obiema stabilnymi wersjami Joomla! (1.5 i 1.6). Dostępna jest wersja darmowa, jak i dwie płatne, mające więcej możliwości.

  • Ruda

    Dzięki za wpis, autor zapomniał wspomnieć o „Geolocation plugin” w wersji Business, która powoduje to, że można dopasować ofertę do klienta z uwagi na kraj, czy nawet miasto.

  • Ja osobiscie dla prostszych projektow polecam JoomShopping bardzo fajnie sie go modyfikuje dla wlasnych potrzeb, brakuje mu moze obslugi finalizacji zamowienia na 1 stronie lub poprzez ajax ale sprawdza sie calkiem calkiem

  • Tym, których VM doprowadza do szewskiej pasji polecam VM + k2 + k2mart. Moc VM, dowolne stylowanie z K2

  • Dzisiaj RocketTheme opublikowało nowy szablon (Mercado) ze wsparciem dla czegoś o nazwie „Ecwid”. Pierszy raz to widzę, ale wygląda interesująco…

  • Damian79

    Do jakiegos czasu nie bylo wcale polskich platnosci elektronicznych dla Joomshopping i Hikashop ale jak widze juz mozna. Ja osobiscie uzywam Hikashop z pluginem platnsci Payu firmy 3d studio production. Swietnie sie sprawdza i tez mozna latwo modyfikowac.