Cenzura totalna – dla joomlowiczów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Jesteś zmęczony reklamami np. niebieskiej tabletki, albo zegarkami firmy ABC w komentarzach, czy innego typu formularzach w Joomla! 1.5. Dodatek SiteCenzor (tushev.org) został stworzony dla Ciebie. Jego niewątpliwą zaletą jest elastyczność i wielkoobszarowy działania. Ponieważ pozwala blokować słowa nie tylko z artykułów, ale całego kodu HTML jeśli jest taka potrzeba. Tym samym obejmie on komentarze np. z K2, czy innego komponentu.

Słowa (np. wulgaryzmy) można wpisywać ręcznie, albo użyć pliku sitecensor_defaultlist.txt z ich zbiorem.

Przy okazji przypomnij sobie mój wcześniejszy wpis >> Lista brzydkich słów<<

  • Spróbuj napisać do twórcy dodatku mi odpowiedział, także jest szansa że i tobie odpowie.

  • Ten plugin nie działa najlepiej. Wypróbowałem go w komponencie grup CommunityBuilder->Groupjive. Mam tam zainstalowane komentarze Jcomment, z których próbowałem usunąć niektóre słowa. Niestety albo w/w plugin powoduje całkowite „rozwalenie” szablonu, albo w każdym możliwym miejscu wyświetla się [censored], mimo, że słowa z listy są tylko w komentarzach. Próbowałem różnych ustawień, przesuwania na koniec listy pluginów systemowych, ale niestety bez efektu 😉 Możliwe, że gdzieś popełniam błąd – jeszcze popróbuję.

    Pozdrawiam.

  • Dzięki. Przez przypadek znalazłem funkcję cenzury wbudowaną w jcomment. Dziwię się, że wcześniej tego nie zauważyłem. Oczywiście okazało się również, że w artykułach dodatek SiteCenzor działa dość dobrze 🙂