Ekipa z Lullabot uruchomiła niedawno serwis z własnymi materiałami szkoleniowymi dla chcących opanować Drupala. Serwis nazywa się Drupalize.me i udostępnia (w chwili pisania tego wpisu) 131 godzin nagrań w postaci strumieni wideo.

Znając ludzi z Lullabot, są to rzeczy najwyższej jakości, ale ponieważ za polecanie tych materiałów nie dostaję ani grosza nie będę się rozwodził nad tym, że za miesięczny abonament (55$) dostajemy dostęp do wszystkich dotąd wydanych przez Lullabot materiałów, które w ich sklepie kosztują zazwyczaj od 80 dolców w górę. Fakt, że kupujemy je wtedy na własność i do końca świata możemy sobie je oglądać, jednak wydać około 1500$ na komplet kursów z Lullabot a obejrzeć je wszystkie w miesiąc za 55$ to subtelna różnica, nieprawdaż?

logo videola - druipalowej dystrybucji służącej do budowy portalu z płatnymi materiałami wideo

Jeszcze ciekawsza wydaje się deklaracja twórców Drupalize.me, że udostępnią (na wolnej licencji) kompletną platformę, jaką stworzyli do budowy tego serwisu. System ma się nazywać Videola i jest oparty (oczywiście!) o Drupala. Jeśli zamierzasz stworzyć portal z płatnymi materiałami wideo koniecznie zajrzyj na Videola.tv.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji