JomSocial 2.0.4 – aktualizacja

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Od wczoraj możemy się cieszyć kolejną aktualizacją JomSocial, najnowsze wydanie łata tylko zauważone błędy, przy okazji także kilka w warstwie językowej. Przy okazji naniosłem wczoraj wieczorem zmiany na tłumaczenie, aby było w pełni kompatybilne. Z każdą nową wersją aplikacja coraz bardziej zbliża się do ideału. Przy okazji warto wspomnieć, że programiści pracują także nad zmianą profilowego menu (tego co widać po zalogowaniu), tak aby uczynić z niego zewnętrzny moduł.

Wymusili to na nich użytkownicy, czyli my wszyscy. Bowiem nawet korzystanie z JomSocial Extended Toolbar (gabrielholley.com) będącego jednym z lepszych, darmowych, dodatków zwiększających możliwości  paska menu nadal wielu nie wystarcza. Także czekamy na przełom.

 • Jak poprawnie zaktualizować JomSocial z 1.5.248 do 2.0.4?

 • Mam takie pytanie odnośnie, jomsocial i ustawienia dodatków. Czy da się tak zrobić żeby włączyć dodatek np. Wall (komentarze) i użytkownik miał go od razy przy założeniu profilu, ale miał możliwość jego wyłączenia, lub zmiany miejsca znajdowania się??

  Bardzo dziękuję za pomoc,
  Adam

 • Dodatkii w JomSocial, te instalowane osobno mają opcje Core Application – i jeśli ustawisz na Tak, to będzie miał włączone na stałe. Z kolei opcje zarządzania tymi aplikacjami dl auserów można wyłączyć – usuwając ją z menu jomsocial np. za pomocą JomSocial Extended Toolbar. I tyle 🙂

 • Czym social potrafi coś takiego, aby np utworzyć kilka profili z różnymi danymi (to można) – ale aby można było tworzyć linki tak jakby do kolejnych podstron z danymi.

  Chodzi mi po prostu o to, aby profil był bardzo rozbudowany, aby do wypełnienia było kilka formularzy, a każdy przypisany był do innej podstrony.

 • Na pewno można zrobić odrębne profile typu np. nauczyciel, uczeń, rodzic – i każdy ma inne pola w formularzu, czy o to chodzi?