Teraz mogę oficjalnie potwierdzić. Ruszają zapisy na studia podyplomowe „Technologie informatyczne w edukacji i w organizacjach pozarządowych” to nowy kierunek zorganizowany przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk we współpracy z Mazowieckim Towarzystwem Naukowym. Polskie Centrum Joomla!, obok Stowarzyszenia Wikimedia Polska i Fundacji Nowoczesna Polska jest partnerem IBL PAN w tym przedsięwzięciu.

Czy oznacza to, że na jednym z przedmiotów będzie obecna Joomla? Oczywiście, J! będzie jednym z trzech CMS, o którym dowiedzą się słuchacze w bloku praktycznym. Studia trwają dwa semestry i obejmują ponad 200 godzin ćwiczeń, warsztatów i wykładów. Zajęcia odbywają się w Warszawie, w Instytucie Badań Literackich PAN. Inauguracja studiów  już marcu 2011 .

Więcej informacji i szczegółowy programu znajdują się na stronie Studiów  :Technologie informatyczne w edukacji i w organizacjach pozarządowych (http://technologieinformatyczne.edu.pl/).

Drogi przyszły studencie, jedną z obowiązkowych książek będzie moja.  Jakby co mogę udzielać korepetycji, ale ściąg za Ciebie robić nie będę, hihi. Powodzenia.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji