WordCamp PolskaJeśli interesuje Was WordPress i chcecie spotkać się z podobnymi pasjonatami to warto wybrać się do Łodzi na WordCamp Polska. Co prawda informujemy o wydarzeniu za późno, ponieważ rejestracja została już zakończona (skończyły się wolne miejsca – a zarezerwowało je ponad 200 uczestników), ale zawsze może uda się Wam jakoś w ostatniej chwili „wkręcić”. Sam bym chętnie pojechał ale limit wydatków na ten rok mam wyczerpany.

Osobiście bardzo się cieszę widząc tego typu inicjatywy. Spotkania takie świadczą o „zdrowej” społeczności, która potrafi się zorganizować i zainwestować swój czas. Jest to również znak tego, że organizatorzy i uczestnicy (przynajmniej niektórzy) wiążą z tematem spotkania plany biznesowe i życiowe. Mamy zatem sygnał, iż warto rozważyć pójście ich tropem, a patrząc bardziej ogólnie – że projekty bazujące na licencji GNU/GPL są warte uwagi.

Co do samego spotkania to program zapowiada się naprawdę smakowicie. Od zarabiania pieniędzy, przez bezpieczeństwo, tworzenie skórek i przykłady sukcesów.

Jak piszą organizatorzy na stronie imprezy:

WordCampy są organizowane na całym świecie przez użytkowników WordPressa. Zapraszamy do udziału w pierwszym tego rodzaju wydarzeniu w Polsce. Będzie to okazja do wymiany pomysłów, dyskusji, a przede wszystkim do poznania się i konsolidacji polskiej społeczności WordPressa.

Jeśli ktoś z naszych czytelników się wybiera to zachęcamy do podesłania nam wrażeń.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji