Joomla! 1.6 – tłumaczenie rozpoczęte

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Z nieukrywaną radością pragnę poinformować, iż prace nad tłumaczeniem Joomla! 1.6 rozstały oficjalnie rozpoczęte. Zespół tłumaczy już wczoraj opublikował pierwsze efekty – pliki w wersji polskiej, a jest co tłumaczyć ~250 plików. Dodam także, iż tym razem biorę czynny udział w tym przedsięwzięciu – przez co czuje się wyróżniony. Szczegóły na:  forum.joomla.pl (jeśli ktoś ma konto). Kiedy skończymy, nie chce podawać żadnej daty, ale na pewno jeszcze przed ukazaniem się wersji stabilnej, o ile nie będzie wielu zmian w plikach językowych. dzięki temu Tomasz Lis, jeśli jeszcze piszę swoją książkę,  będzie mógł już dawać „polskie/albo na wpół” zrzuty ekranu.

  • Jacek

    Ciekawi mnie, jak będzie z płatnymi rozszerzeniami, pewnie trzeba będzie kupować nowe (o ile nie da się wprowadzić zmian samemu).

  • Niekoniecznie, dlatego że jeśli masz wykupione członkostwo na np. rok, wtedy jeśli zrobią update – załapiesz się 😉

  • Jacek

    Tak, ale nie chodziło mi Pawle o dodatki z klubów, tylko takie jak np. DocMan i podobne, gdzie płacisz za dodatek a nie za członkostwo. Kwoty może i nieduże, ale jak się kilka nazbiera do kupy to trochę tego wyjdzie 😉