Tak, jest to możliwe, a wszystko za sprawą Modules Anywhere (www.nonumber.nl). Dzięki niemu możesz m.in. mając ograniczone możliwości edycji szablonu w jednej pozycji modułu wyświetlić dwa obok siebie. Właśnie pokazała się najnowsza wersja tego rozszerzenia. Autor przygotował także aktualizacje kilku innych swoich dodatków, warto zapoznać się ze zmianami: Articles Anywhere oraz Modalizer.

Przy okazji, pojawiła się również Joomla 1.6 beta 12 (download), a wersje beta 13 zapowiedziano na pierwsze dni listopada.

p.s.
Wczoraj przyszła z wyd. helion, paczuszka. Dlatego jestem w trakcie lektury książki „Projektowanie witryn internetowych dla urządzeń mobilnych„ – i mimo, iż jak pisałem czytałem ją wybiórczo po angielsku jakieś pół roku temu, ale po polsku czyta ją się lepiej, wiadomo. Myślę, że jest to świetna pozycja, a do tego jedyna (!)  na ten temat na rynku. Owszem w mojej książce o szablonach było kilka stron o szablonach mobilnych, ale tutaj wartościowych informacji w tej kwestii, z powodu objętości, jest po  prostu więcej. Pod koniec tygodnia dam obszerną recenzje.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji