Joomla! Biblia – w przedsprzedaży

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Do przedsprzedaży, a więc w tańszej cenie – oszczędzasz 15%, trafiła książka „Joomla! Biblia” – blisko 784 stron o Joomla! 1.5 !! Niniejsza książka należy do popularnej serii „Biblia”, charakteryzującej się kompleksowym podejściem do wybranych zagadnień. Autor poruszył wszystkie istotne aspekty związane z pracą z systemem Joomla! 1.5 — począwszy od instalacji, poprzez konfigurację, a na kwestiach bezpieczeństwa skończywszy. W trakcie lektury poznasz wymagania, jakie ten system stawia serwerowi, metody zarządzania użytkownikami, artykułami oraz innymi treściami. Książka stanowi obowiązkową pozycję w biblioteczce każdego administratora (szczególnie początkującego) systemu Joomla!. Osobiście czytałem ją przeszło pół roku temu, ale do dziś mam miłe wspomnienia z lektury.

  • Michał Cegieła

    Czy przy obecnym asortymencie książek (w tym i świetnej Budowa i modyfikacja szablonów:) ) warto wydać kasę na te lekturę?

  • Sajmon

    Uważam, że książkę warto kupić. Wszystko w jednym miejscu opisane, nie trzeba latać po sieci i szukać. Żadna inna książka nie opisuje tak dokładnie każdego elementu Joomla!
    Po przeczytaniu fragmentów tej książki to nawet Pani Krysia z sekretariatu (pisarz dwupalcowy), będzie mogła redagować stronę WWW.

  • A ja wolę wordpressa.