K2 v2.3 spolszczenie + modyfikacja

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Wczorajszy wpis na  forum Joomla! dał mi do myślenia, dzięki qbin2001. Kiedy bowiem dodajemy w komponencie K2 artykuł w zakładce „Grafika” (Zdjęcie) mamy możliwość dodania zdjęcia do artykułu. Ilustracja ta jest automatycznie generowana w folderze: media/k2/items/cache – aż w sześciu rozmiarach! Zazwyczaj korzystamy jednak jedynie z 2-3 wielkości zdjęć. Patrząc z perspektywy czasu i rosnącej ilości artykułów rozmiar folderu rośnie w błyskawicznym tempie.

Dlatego właśnie qbin2001 – wpadł na pomysł modyfikacji. Połączyłem to z oryginalną paczką + od siebie dodałem poprawione spolszczenie oraz kilka drobiazgów, takich jak wyłączenie zbędnej zakładki oraz usunięcie 2 „szybkich ikon” + dodanie innej bardziej praktycznej.
Pobierz: K2 v2.3 fixed + spolszczenie (przed instalacją rozpakuj).

Najnowsze >> spolszczenie dostępne jest jednak tutaj << wpis nowszy niż bieżący.

 • chicku

  jeśli chodzi o spolszczenie, jest jeszcze mały błąd w pliku językowym do mod_k2_content. Kiedy wyświetlić za pomocą tego modułu artykuł z datą publikacji ale bez autora, pokazuje tekst: „Napisane przez środa, 16 czerwca..” można to zmienić na Napisane, Dodane albo coś w tym rodzaju. Albo zostawić samo WRITTEN ON= wtedy po prostu będzie tylko data 🙂

 • stopa

  Witam panowie, jedno pytanie: mam k2 v.2.0 + spolszczenie. Czy jak ściągnę tę paczkę i zainstaluje to coś może mi zniknąć? Pozdrawiam serdecznie!

 • Dziś pojawiła się kolejna wersja K2 v2.4, która wprowadziła kilka zmian.

 • Mioodek30

  Opiszesz coś więcej na temat tej nowej wersji??

 • @Mioodek30 – jasne, jak tylko znajdę czas aby się nią pobawić.

 • Sebek

  Jak zmienić domyślne rozdzielczości tych 6 miniaturek obrazków dodawanych do artykułów?