K2 2.4 – pełne spolszczenie komponentu i modułów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Jak pierwsi, z racji aktualizacji spolszczenia, dla świetnego swoją drogą, komponentu K2 (dla Joomla! 1.5) publikujemy najnowsze wydanie spolszczenia. Tłumaczenie obejmuje zarówno front, jak i panel administracyjny. Oczywiście mogły zdarzyć się jakieś pomyłki, dlatego prosimy o informacje zwrotną. Dziękujemy czytelnikom bloga za wsparcie.
Pobierz pełne spolszczenie dla K2 v2.4.1 (instalator systemowy)
Nowsza wersja spolszczenia komponentu K2 v2_4 (+ mały update)

 • Marcin

  Super. A co z spolszczeniem jomsocial 2.02. Widziałem ze było na allegro ale już nie (znaczy jest ale chyba nie P.F). Na blogu tez żadnej informacji.
  Pozdrawiam

 • Marcin, dzięki za pytanie. Przy okazji wystarczyło kliknąć na blogu w przycisk Spolszczenia, zobacz górne menu, ta jest wszystko napisane. Aktualnie na serwisie aukcyjnym już nie wystawiam tłumaczenia, zrobiłem to w tym półroczu jednokrotnie, na próbę. Jednak widzę, że ciut źródłem jest niniejszy blog, jako kanał dystrybucji.

 • Brok

  Co do wsparcia – nie ma sprawy : ). Zauważyłem 1 literówkę: „Podziękowania, współtwóry” (ma być współtwórcy) w Komponenty/K2/O K2/K2 informacje.

 • bartek

  Może ktoś wie gdzie przetłumaczyć frazy „Leave a comment” i „Enter your message here…” (u mnie się nie przetłumaczyły po wgraniu spolszczenia)

 • Jeżeli chodzi o Leave a comment to dodałam do pliku języka polskiego wyrażenie: LEAVE A COMMENT=Zostaw Komentarz i zadziałało natomiast „Enter your message here…” podmieniłam w pliku com2_k2/templates/default/item-comments-form.php w 22 linii. mam jednakproblem z przetłumaczeniem wyrażenia w formularzu:Make sure you enter the (*) required information where indicated.
  Basic HTML code is allowed. Może ktoś pomoże..

 • 🙂 Już znalazłam odpowiedź na swoje pytanie, może komuś się przyda. Wyrażenie:Make sure you enter the (*) required information where indicated.
  Basic HTML code is allowed. można podmienić w panelu administracyjnym w preferencjach ogólnych K2 w polu: Comment form notes (HTML allowed).