JomSocial 1.6.290

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Od 13 kwietnia możemy cieszyć się kolejnymi poprawkami dla komponentu JomSocial. Poprawiono tylko 4 błędy, nowości brak. Między innymi: dodano pełne wsparcie dla PHP5.3, miniaturki filmów już w każdym przypadku powinny się poprawnie wyświetlać i generować ostatnie błędy dotyczą tagów. Tym samym spolszczenie nadal to samo, a szkoda tak chciałem aby wprowadzili zapowiedziane zmiany – nowości.

 • pablo

  A czy znasz dodatek do j!, który byłby bazą ludzi ale nie publiczną. Czyli ktoś dodaje swój profil ale tylko administrator ma wgląd do wszystkich?

 • Nie za bardzo wiem co chcesz osiągnąć? Stronę intranetową, czy tylko bazę ludzi – profili? A może tylko listę pracowników.
  Zobacz na projectfork.net – ich komponent można integrować z CB oraz JomSocial.

 • pablo

  Chcę zbudować bazę ekspertów. Eksperci rejestrują się na mojej stronie i zostawiają swoje CV i portfolio. Ale mają wgląd tylko do swojego profilu, a administrator ma możliwość przeszukania całej bazy jeśli potrzebuje kogoś konkretnego do pracy.

 • pablo

  Do mojego komentarza: Chcę osiągnąć stronę z komponentem: bazę ludzi – profili

 • W takim razie idealnego – czyt. gotowego rozwiązania niestety chyba brak. Pozostaje ci jego zlecenie jakiemuś programiście lub agencji, która Joomla! się zajmuje. Przypuszczam że na JED też szukałeś? Gdyż także ja mogłem coś pominąć, w końcu jest już ponad 4 tys. rozszerzeń

 • Sławek

  Witam, Ma ktoś pomysł jak w jomsocial ustawić żeby komentarze do zdjęć dodawali zwykli użytkownicy a nie tylko admini?