Po pierwsze ukazała się nowa wersja JomSocial v1.6.287 – która poprawia kilka błędów, a jakich? kto to może wiedzieć skoro producent zapomniał o tym napisać.

Po drugie wczoraj w nocy, albo jak to się ładnie piszę, w godzinach wieczornych obywatel Paweł F. zakończył korektę książki i wysłał całość do wyd. Helion, tym samym zakończył się jego wkład twórczy w tytuł „Joomla! Budowa i modernizacja szablonów„. Przyznaje się bez bicia, iż można było więcej napisać, nie sto ileś tam stron, ale trzysta, ba pięćset jak krzyczała Genowefa Piwka w skeczu. Temat budowy szablonów jest tak obszerny, że dopiero poprawiając rozdziały zdałem sobie ostateczne z tego sprawę. Jednakże z uwagi, iż książka będzie w kolorze, dostałem wytyczne, iż nie może przekroczyć objętościowo 200 stron. Najprawdopodobniej dodatek B – o szablonach dla panelu administracyjnego Joomla! – trafi jako ten przykładowy, publikowany na stronach księgarni helion.

Po trzecie, obniżyłem radykalnie cenę spolszczenia dla JomSocial. Spadek ceny nie jest spowodowany śmieszą allegrową konkurencją, a raczej faktem, iż nie obejmuje ono opcji aktualizacji spolszczenia z mojej strony – a więc kupujesz, płacisz – dostajesz, wystawiamy sobie komentarze i koniec.
Poza tym cały czas zastanawiam się czy, aby nie opublikować tego tłumaczenia zupełnie za darmo. A jednak po namyśle nie, gdyż tym legalnym sposobem jesteśmy w stanie opłacić domenę, hosting, orzeszki & pepsi dla autorów tego bloga.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji