Na szybko nim usnę:

  1. joomlaworks.gr wydała aktualizacje „krytyczną” dla komponentu AllVideos 3.2 – upraszając przy tym, aby osoby korzystające z poprzednich wersji zaaktualizowały rozszerzenie. Nie wypowiedzieli się szczegółowo co kryje się pod „dziurą”, aby nie kusić hackerów z Turcji.
  2. Skończyłem niemalże poprawiać ostatni rozdział książki (Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów)  który trafił do mnie po korekcie językowej. Jak to zwykle bywa musiałem jeszcze to i owo dopisać, mam nadzieje że pani korektora mi to wybaczy, ale to dla dobra czytelników. Jak go jutro skończę, będę mógł powiedzieć Uffff – wreszcie może ruszyć pełną parą maszyna wydawnicza.
  3. Odmówiłem mojej pani redaktor z helionu pisania Ćwiczeń dla Joomla! 1.6 – z kilku dla mnie oczywistych powodów. Nie wiem, pewnie poproszą o ich napisanie inną osobę, kto wie. Mam pomysły na inne, ciekawsze tematy, niż przeredagowywanie „starych” ćwiczeń na potrzeby nowej wersji CMS, którego zresztą jeszcze nie ma. Ba, nawet w Amazon czy Packt Publishing w zapowiedziach nic poważnego na temat Joomla! 1.6 – nie ma.
  4. Nieco świeżych informacji na temat Joomla! 1.6 zaprezentowanych na Joomla Day in Melbourne 2010 – znajdziesz tutaj.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji