Jeśli interesuje was tani hosting lub potrzebujecie konto z dostępem SSH, to small.pl jest dla Was. Szczególnie do końca października 2023 – wtedy za cały rok zapłacicie złotówkę.

Wszystko za sprawą świetnej promocji. Za 1zł (brutto!) dostajecie tani hosting o minimalnych parametrach (5GB SSD), ale za to na cały rok i z dostępem SSH! Cena odnowienia po roku też jest śmieszna, bo wynosi 50zł.

Ta oferta jest wręcz idealna na potrzeby małej i niekoniecznie bardzo obciążonej wizytami strony. Świetnie nadaje się też do pierwszych eksperymentów z budową i hostowaniem stron opartych o PHP, Java, Perl, Python, Node.js i inne technologie/frameworki.

Nada się też na tunel SSH (jeśli nie wiesz po co ci on – zapraszam na minikurs, z kodem TUNELIMU za darmo).

Small.pl to „tania” marka MyDevil.net. Ich (już nie tak tani, ale nadal w dobrej cenie) hosting polecam i korzystam od 2014 roku. Napędza on Elimu oraz wiele innych moich mniejszych i większych projektów.

Konto w tej promocji ma też taką zaletę że można je używać na przykład jako tunelu ssh na standardowym porcie 22. Działa na nim też cała „magia” zarządzania kontem z poziomu wiersza poleceń i generalnie większość (jeśli nie wszystkie) technologii Jakie są wspierane na MyDevil. Podepniesz na nim dowolną liczbę domen, skrzynek mail i baz danych.

Regulamin promocji: https://small.pl/download/kontozazlotowke.pdf

Jeśli przy zakupie podasz JWW0U632U5 w polu kod polecającego (pojawi się na końcowym etapie zamówienia) będę wdzięczny. Alternatywnie możesz też postawić mi kawę :).

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji