Elimu w ostatnich latach było zdecydowanie mniej aktywne, za co przepraszam. Niemniej nadal mam wiele ciepła w sercu do tego projektu i ciągle staram się wykonywać przynajmniej minimum – czyli dbać o aktualizację WordPress i sprawdzać czy z grubsza wszystko działa, a raz na kilka tygodni wrzucić jakiś news.

Od pewnego czasu mam jednak więcej wspólnego z WordPressem i Drupalem niż przez ostatnie kilka lat, zatem planuję skorzystać z tych doświadczeń i znowu bardziej aktywnie rozwijać elimu.

Na początek chciałbym odświeżyć wygląd. Szykuję się do wykonania nowej wersji naszego małego serwisu. Jako że ostatnio zagłębiam się w niuanse Divi to na 90% ono będzie podstawą do budowy odświeżonej szaty graficznej. Plus chciałbym wprowadzić kilka nowości. W związku z tym mam do Was 3 szybkie pytania:

  1. Jakie strony z newsami dotyczącymi tworzenia stron internetowych odwiedzacie, jakie najbardziej się wam podobają?
  2. Podajcie przykład 1-2 funkcji czy rozwiązania, a może szablonu strony, które wyjątkowo się wam podoba i chcielibyście zobaczyć ją na elimu.
  3. Może macie doświadczenia z Divi i podpowiecie – dlaczego to dobry bądź zły pomysł :).

Bardzo ale to bardzo liczę na Waszą kreatywność i komentarze. Pokażcie ile tu was jeszcze zagląda. Jeśli nie macie pomysłów to napiszcie chociaż „Powodzenia!” żebym wiedział, że nie robimy tego tylko dla siebie i „do portfolio” :).

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji