Za niecałe 2 miesiące znowu spotkamy się we Wrocławiu na największej w Polsce konferencji poświęconej systemowi Drupal. Wydarzenie to co roku przyciąga około 100 osób z całej Polski, pojawiają się też goście z zagranicy.

Konferencja jest organizowana z budżetu sponsorów oraz dzięki wsparciu indywidualnych uczestników. Takim właśnie wsparciem, także Ty, możesz pomóc w organizacji lepszej konferencji!

Jak pomóc? Wystarczy wejść na stronę https://wspieram.to/6edycjadrupalcamp i wybrać jedną z możliwych kwot wsparcia. Wspierając konferencję zostaniesz nie tylko opublikowany na liście sponsorów indywidualnych ale także dostaniesz jedną z nagród rzeczowych. W najwyższym pakiecie jest dostępny rewelacyjny kufel na piwo (do wykorzystania podczas wieczornego kodowania w Drupalu).


Cały budżet od sponsorów i indywidualnych wspierających jest przeznaczony na organizację konferencji, m.in. na koszulki, wynajem sal, gadżety reklamowe oraz catering.

Jeśli nie możesz nam pomóc finansowo to udostępnij ten post w serwisach społecznościowych, tak aby jak najwięcej osób dowiedziało się o możliwości wsparcia konferencji.

Obejrzyj też koniecznie wideo: https://www.youtube.com/watch?v=rqpR11FcXjc

Śledź nas na bieżąco na:
– Facebook http://www.facebook.com/drupalcampwroclawpl
– Twitter http://twitter.com/drupalcamp_wroc
– Instagram https://www.instagram.com/drupalcamp.pl/

Do zobaczenia w maju we Wrocławiu!

Zespół organizatorów DrupalCamp Wrocław
http://www.drupalcamp.pl

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji