Ponieważ nie samymi CMSami człowiek żyje wprowadzamy na blog elimu nową kategorię i nowego „autora”.

Nowa kategoria

Nowa kategoria ma roboczą nazwę „Do IT better” i jej założenia są proste – opisujemy w niej prawdziwe historie pokazujące jak można „robić rzeczy lepiej”.

Będą to opowieści o wpadkach ale też sukcesach, rzeczach fajnych i niefajnych z jakimi spotykamy się w codziennym życiu zdominowanym przez informatyczne (nowo)twory.

Sama nazwa zawiera w sobie IT więc i większość opisywanych sytuacji będzie wiązała się z informatyką ale nie zamykamy się na inne teksty. Codzienne życie jest przecież coraz bardziej związane z wszechobecnymi komputerami, systemami, interfejsami. Głupie korporacyjne procedury, opowieści z callcenter, zgłoszenia z Helpdesków, czy miłe albo niemiłe „zderzenia” z administracją publiczną – zawsze chętnie opublikujemy tego typu teksty.

Nowy „autor” a nawet „autorzy”?

Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić do tej rubryki naszych przyjaciół ale też Was i Waszych znajomych. Zależy nam na historiach opowiedzianych z punktu widzenia „insiderów” czyli np. pracowników korporacji czy urzędu, którzy są w samym centrum wydarzeń i ich wiedza jest czysto praktyczna.

Dlatego wprowadzamy nowego „autora”, który będzie nam służył do ukrywania personaliów naszych prawdziwych źródeł. Znamy realia pracy i wiemy, że nikt nie podpisze się nazwiskiem pod tekstem opisującym dobre czy złe praktyki, z jakimi spotyka się w codziennej pracy. Jeśli wyślecie nam tekst i poprosicie o anonimowość – opublikujemy go pod ksywą „korporancik” lub dowolną inną :).

Zaproponować tekst możecie przez nasz formularz kontaktowy (link w menu) lub na adres mailowy korporancik w domenie elimu.pl.

Zapraszamy do obserwowania bloga elimu – pierwsze teksty w nowej kategorii już wkrótce!

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji