Konkurs – wygraj szablon do Joomla!, WordPress lub Drupal!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

 

UPDATE 19.08.2015 – Wyniki konkursu tutaj

 

TL;DR – poniższy konkurs organizujemy wraz z Template Monster – możecie wygrać fajny szablon z ich kolekcji. Podeślijcie link do znajomych – może ktoś akurat potrzebuje projektu na swoją stronę?

Wstęp

W każdej stronie internetowej ważną rolę odgrywa oryginalny wygląd. Pierwsze wrażenie to podstawa a użytkownik już w 30 sekund po wejściu na stronę podświadomie „wydaje na nią wyrok” – pozytywny bądź negatywny. W przypadku, gdy wygląd strony jest atrakcyjny dla użytkownika, chętniej zostanie na niej dłużej. W przeciwnym razie użytkownik zostawia stronę, co negatywnie odbija się na naszych (potencjalnych) zarobkach. Dlatego każdy właściciel strony internetowej musi być pewny, że jego projekt witryny jest nie tylko przepiękny, ale i zrozumiały dla użytkowników. Oprócz tego należy zawsze śledzić trendy w projektowaniu i gusta klientów. Nawet najlepszy projekt dla strony z czasem może już nie spełniać oczekiwań użytkowników.

featured-04_05_2015-900x538-900x538

Jeżeli nie macie czasu, zdolności lub wiedzy stworzyć własny szablon dla strony opartej na Joomla! (albo Drupal czy WordPress), my Wam pomożemy! We współpracy z TemplateMontser Polska organizujemy dla Was konkurs, dzięki któremu każdy ma szansę na wygranie jednego szablonu dla Joomla, WordPress oraz Drupal. Jesteście zainteresowani? Prosimy wziąć udział w konkursie, do wygrania w sumie 3 szablony dla 3 uczestników.

 

Oryginalne szablony

Jedną z wielkich przewag posiadania popularnego CMSa jest wielki wybór szablonów. W Internecie można znaleźć zarówno darmowe jak i płatne templatki dla różnych wersji każdego systemu CMS. Templatki pozwalają błyskawicznie odmienić naszą stronę – na przykład odświeżyć jej wygląd tak, aby był w zgodzie z najnowszymi trendami.

Darmowe i płatne szablony mają swoje wady i zalety. Wybór profesjonalnych projektów wśród płatnych szablonów jest zazwyczaj znacznie większy niż w darmowych odpowiednikach. Oprócz tego możemy liczyć na wsparcie przy instalacji szablonów zakupionych a nie pobranych za darmo.

Zespół TemplateMonster zawsze jako jeden z pierwszych reaguje na zmiany, dlatego na jej stronie zobaczymy ostatnie nowinki w projektowaniu szablonów. Jeżeli chodzi o Joomla!, WordPress i Drupal CMS, to ostatnio pojawiła się ciekawa seria szablonów Material Design, co jest bardzo popularnym trendem 2015 roku. Oprócz tego zaprezentowano ekskluzywne szablony Pintex i Wegi, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla stron firmowych.material-design-900x538-900x538

No i sam konkurs

Macie szansę na wygranie szablonów, które pomogą wam zrealizować swoje marzenie przy tworzeniu strony internetowej lub odnowić wygład starej witryny.

Żeby wybrać 1 z 3 szablonów dla Joomli, WordPressa i Drupala należy:
1.    Przejść na stronę z szablonami (szablony dla Joomla – kliknij tutaj, WordPress – kliknij tutaj, Drupal – kliknij tutaj) I wybrać szablon.
2.    Napisać komentarz pod podanym artykułem: „Chcę otrzymać szablon <numer> do realizacji <tu opisujemy po co nam ten szablon>”. Na przykład, „Chcę otrzymać szablon #53665 do  realizacji swego sklepu internetowego, gdzie sprzedaję śmieszne gadżety reklamowe”
3.    Doczekać się końca trwania konkursu. Konkurs trwa do 18 sierpnia 2015 roku, do 23:59.
4.    Poczekać na wyniki.  Zwycięzcy będą wybrani w sposób losowy spośród nadesłanych komentarzy.
5.    Odebrać nagrody. Na skrzynki mailowe 3-ch finalistów będą wysłane listy z informacją o sposobie pobrania nagród.

Dlatego zwracamy uwagę, że każdy komentarz musi zawierać NUMER szablonu, który będzie przekazany jako nagroda.

Regulamin konkursu, jako plik PDF, może zostać pobrany tutaj: Regulamin.

Powodzenia!

Krzysiek Palikowski

Ryba w Webie. Uzależniony od sieci, kawy, Drupala, muzyki i pierogów.

More Posts - Website - Twitter - Facebook - LinkedIn - Google Plus

Tags:
 • Zachęcam do uczestnictwa w konkursie 😉

 • Chcę #54000 dla realizacji projektu internetowego swojej piekarenki 🙂

 • Chcę #54000 dla realizacji projektu swojej piekarenki 🙂

 • Gdy uda się wygrać, chciałbym tam ten #53821. Bo mi się podoba i do firmy doradczej będzie pasował 🙂

 • 🙂

 • tomasz

  Planuje otworzyć stronę o tematyce budowlanej „Przenoszenie starych chat” odpowiedni dla mnie szablon jest Szablon #: 53576 podoba prostota i funkcjonalność strony.

 • elimu

  accept

  wt., 28.07.2015 o 12:38 użytkownik Disqus napisał:

 • Rozepłon

  A mi by się przydał #53484 – miałbym wreszcie coś lepszego niż ten stary HTML na stronie firmowej. 😉

 • Tharon Tharon

  Chcę otrzymać szablon WordPress #47223 do realizacji foto-strony. Przymierzam się do zrobienia strony od kilku lat…. no i czekam „na bodziec” 😉

 • Monika

  Chcę otrzymać szablon WordPress #47223. Ten model spodobał mi się najbardziej i bardzo bym chciała za jego pośrednictwem podzielić się ze światem swoimi zdjęciami. Dodam, że moje portfolio jest już niemal gotowe i tylko czeka, by wcisnąć je w gustowny szablonik. Dziękuję.

 • Zajmuję się fotografią. Dawno planowałam stworzyć porfolio internetowe,
  ale brakło sił i kosztów. Dzięki motywowi #53878 mogę realizować swój
  projekt.

 • elimu

  Accept
  5 sie 2015 10:07 „Disqus” napisał(a):

 • elimu

  Accept
  6 sie 2015 08:16 „Disqus” napisał(a):

 • elimu

  Accept
  6 sie 2015 08:17 „Disqus” napisał(a):

 • elimu

  Accept
  7 sie 2015 14:45 „Disqus” napisał(a):

 • Kasia

  Chcę otrzymać szablon #54791 do realizacji ciekawego projektu, który wiem, że z biegiem czasu da możliwość stworzenia nowych miejsc pracy dla kilku najlepszych profesjonalistów. Za pomocą tego narzędzia stworzę własną markę.

 • Chcę otrzymać szablon 55187 w prze-pięknej szacie graficznej opartej na CMS WordPress. Szablon idealnie pasuje dla mojej ukochanej przyjaciółki, która piecze ciasta, ciastka, torty itp. Byłby to idealny prezent urodzinowy, kiedy stworzyłbym dla niej stronę internetową na podstawie tego właśnie szablonu. Wyobrażam sobie te wysokiej jakości kolorowe, lukrowo-czekoladowe fotografie, przechodzące między sobą, a wśród nich zdjęcie mojej przyjaciółki w fartuchu i czapce cukiernika, mającą w prawej dłoni łyżkę, z której spływa jeszcze gorąca, parująca czekolada a lewą dłonią pokazuje znak OK. To wszystko przypieczętowałby jej prześliczny uśmiech. Wyobrażam sobie ten szablon jako coś co było by trafnym prezentem dla mnie a właściwie dla kogoś na kim mi zależy 🙂 . Jeżeli jest jakiś los, który może zadecydować o tym, abym to właśnie Ja był tym szczęśliwcem, będę niezmiernie wdzięczny!

 • Nie długo już koniec konkursu! Nie przegapcie szansę!

 • Dzień ostatni dzień! Kto jeszcze chcę szablona?

 • Bardzo fajna inicjatywa!