UPDATE 19.08.2015 – Wyniki konkursu tutaj

 

TL;DR – poniższy konkurs organizujemy wraz z Template Monster – możecie wygrać fajny szablon z ich kolekcji. Podeślijcie link do znajomych – może ktoś akurat potrzebuje projektu na swoją stronę?

Wstęp

W każdej stronie internetowej ważną rolę odgrywa oryginalny wygląd. Pierwsze wrażenie to podstawa a użytkownik już w 30 sekund po wejściu na stronę podświadomie „wydaje na nią wyrok” – pozytywny bądź negatywny. W przypadku, gdy wygląd strony jest atrakcyjny dla użytkownika, chętniej zostanie na niej dłużej. W przeciwnym razie użytkownik zostawia stronę, co negatywnie odbija się na naszych (potencjalnych) zarobkach. Dlatego każdy właściciel strony internetowej musi być pewny, że jego projekt witryny jest nie tylko przepiękny, ale i zrozumiały dla użytkowników. Oprócz tego należy zawsze śledzić trendy w projektowaniu i gusta klientów. Nawet najlepszy projekt dla strony z czasem może już nie spełniać oczekiwań użytkowników.

featured-04_05_2015-900x538-900x538

Jeżeli nie macie czasu, zdolności lub wiedzy stworzyć własny szablon dla strony opartej na Joomla! (albo Drupal czy WordPress), my Wam pomożemy! We współpracy z TemplateMontser Polska organizujemy dla Was konkurs, dzięki któremu każdy ma szansę na wygranie jednego szablonu dla Joomla, WordPress oraz Drupal. Jesteście zainteresowani? Prosimy wziąć udział w konkursie, do wygrania w sumie 3 szablony dla 3 uczestników.

 

Oryginalne szablony

Jedną z wielkich przewag posiadania popularnego CMSa jest wielki wybór szablonów. W Internecie można znaleźć zarówno darmowe jak i płatne templatki dla różnych wersji każdego systemu CMS. Templatki pozwalają błyskawicznie odmienić naszą stronę – na przykład odświeżyć jej wygląd tak, aby był w zgodzie z najnowszymi trendami.

Darmowe i płatne szablony mają swoje wady i zalety. Wybór profesjonalnych projektów wśród płatnych szablonów jest zazwyczaj znacznie większy niż w darmowych odpowiednikach. Oprócz tego możemy liczyć na wsparcie przy instalacji szablonów zakupionych a nie pobranych za darmo.

Zespół TemplateMonster zawsze jako jeden z pierwszych reaguje na zmiany, dlatego na jej stronie zobaczymy ostatnie nowinki w projektowaniu szablonów. Jeżeli chodzi o Joomla!, WordPress i Drupal CMS, to ostatnio pojawiła się ciekawa seria szablonów Material Design, co jest bardzo popularnym trendem 2015 roku. Oprócz tego zaprezentowano ekskluzywne szablony Pintex i Wegi, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla stron firmowych.material-design-900x538-900x538

No i sam konkurs

Macie szansę na wygranie szablonów, które pomogą wam zrealizować swoje marzenie przy tworzeniu strony internetowej lub odnowić wygład starej witryny.

Żeby wybrać 1 z 3 szablonów dla Joomli, WordPressa i Drupala należy:
1.    Przejść na stronę z szablonami (szablony dla Joomla – kliknij tutaj, WordPress – kliknij tutaj, Drupal – kliknij tutaj) I wybrać szablon.
2.    Napisać komentarz pod podanym artykułem: „Chcę otrzymać szablon <numer> do realizacji <tu opisujemy po co nam ten szablon>”. Na przykład, „Chcę otrzymać szablon #53665 do  realizacji swego sklepu internetowego, gdzie sprzedaję śmieszne gadżety reklamowe”
3.    Doczekać się końca trwania konkursu. Konkurs trwa do 18 sierpnia 2015 roku, do 23:59.
4.    Poczekać na wyniki.  Zwycięzcy będą wybrani w sposób losowy spośród nadesłanych komentarzy.
5.    Odebrać nagrody. Na skrzynki mailowe 3-ch finalistów będą wysłane listy z informacją o sposobie pobrania nagród.

Dlatego zwracamy uwagę, że każdy komentarz musi zawierać NUMER szablonu, który będzie przekazany jako nagroda.

Regulamin konkursu, jako plik PDF, może zostać pobrany tutaj: Regulamin.

Powodzenia!

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji