Zacznę od nowiny dla maniaków społecznościówek – Chcesz mieć moduł, który zaoferuje wyszukiwanie użytkowników w sposób wzorowany na Facebook? Jedyne 4 euro chciało by się rzec. Chodzi mianowicie o AJAX Search Users (www.axxis.gr) aktualnie obsługuje: Community Builder, JomSocial, Fireboard, Kunena i proste Joomlowe wyszukiwanie użytkowników. Zrzut ekranu wygląda dobrze, dlaczego zatem strona autora (programisty) wygląda jak strona 13-latka? Dobrze, że cena na w/w moduł jest atrakcyjna.

asu-adNa stronie autora znajdziemy również rozbudowany komponent do budowy i obsługi grup: SuperGroups, za jedyne 69 euro (ciut dużo). Nie wiem jak was, ale strona odstrasza mnie tak bardzo swoim wykonaniem, że nie był bym skłonny wydać więcej niż w/w 4 euro. Ciekawe czy autor (firma) zdaje sobie sprawę, z takiego odbioru strony.
Czyli podsumowując moduł warto nabyć, jeśli chcemy zaimponować klientowi lub swoim użytkownikom serwisu. Co do grup, nie wiem jakoś nie mam przekonania. Choć jak to mówią szewc bez butów chodzi, co widać po portfolio.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji