Dziękuje za odzew w sprawie JomSocial i kilka pytań, w odpowiedzi na jedno „… jak zrobić w JomSocial aplikacje w formie zakładek tak jak to jest w community builder.” – chyba tak prosto się nie da :( , niestety, ale sugeruje, aby na jomsocial UserVoice – zaproponować aby takie rozwiązanie było możliwe bez „grzebania” w kodzie.

Przy okazji informuje, że zwiększyła się oficjalna ilość osób, które mogły coś niecoś przeczytać o tym skrypcie (i nie tylko) do magicznej 11, a dokładniej według moich i nie tylko tajnych obliczeń 1175, hihi. Patrząc optymistycznie, jeśli by choćby 10-15% osób z tej grupy zbudowało by społeczność, jakże owocne były by to dyskusje.

Polska języktrudna język. Od kilku tygodni zgłaszam na forum JomSocial tzw. „dziury” w tłumaczeniu, głównie dotyczące panelu administracyjnego, i cieszy mnie niezmiernie, że je „łatają”. Dzięki temu zbliżamy się do ideału, a moje uwagi pomogą nie tylko polskim użytkownikom, ale i całej reszcie świata (łał). Dlaczego bowiem jedną część fraz można było wyodrębnić z kodu, a drugą część nie. Komuś się chyba nie chciało… a tak płacę i wymagam.

Nie sądzę, aby jeszcze w tym tygodniu ukazało się stabilne wydanie 1.5, ale … . Poniżej zrzut ekranu z tej wersji po polsku /kliknij na obrazek/.

jomsocial15-admin-panel-pl

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji