Oczywiście zapewne ponad połowa użytkowników Joomla słyszała lub używa tylko Kunena forum, ale także pewnie kilku/dziesięciu z was obił się o uszy projekt Agora Forum.

Ten komponent bardzo długo był darmowy i mocno konkurował z Kuneną. Potem nieco o nim przycichło z powodu przejęcia i skomercjalizowania go przez firmę anything-digital.

Wygląd panelu administracyjnego Forum Agora

Na szczęście przyszły i dobre czasy, a dokładniej czas obniżek cen. Związane jest to także z faktem, iż obecna wersja jest w pełni kompatybilna zarówno z Joomla 1.7, jak i najnowszą J2.5, co bardzo ucieszy wielu fanów tego ciekawego rozszerzenia.

Obecnie zakup najtańszego zestawu to $9,99 (~33zł) pozostałe to już wydatek rzędu $29.99 oraz $49.99> jednakże z uwagi na promocje za jedyne 99 centów (~3zł) można stać się posiadaczem legalnej startowej wersji i otrzymać dostęp do aktualizacji przez okres 6 miesięcy!. Wystarczy podczas zamawiania wpisać kod: 7761629 (uwaga ważny do 9 marca!). Szukaj przycisku „I have a coupon” w dolnej części strony.

Porównanie pakietów cenowych : http://anything-digital.com/agora/buy-now.html

Pod paroma względami to forum jest dużo lepsze (np. więcej możliwości ACL) niż lekko „oklepana” Kunena, ale przekonaj się sam, w końcu koszt niewielki.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji