Magazyn Proseed dla startup-owców

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail

Magazyn Proseed to praktyczne artykuły dotyczące zakładania start-upu, prowadzenia biznesu, finansowania przedsięwzięć oraz budowania przewagi konkurencyjnej. W najnowszym #17 numerze znajdziesz m.in.  informacje o prawie autorskim w kontekście prowadzenia sklepu internetowego oraz jak sprzedać się i swój pomysł… Polecam, tym bardziej, że czytanie nic nie kosztuje, poza czasem 😉 bo wciąga.

  • Podobno „darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda”.

    W ostatnim roku powstaje coraz więcej czasopism branżowych w formie cyfrowej np. wspomniany Proseed, e-Profit są też o SEO, e-Commerce itp., jednak wszystkie je cechuje jedna rzecz, nie nadają się do czytania!

    Aby je przeczytać, trzeba by wydrukować na drukarce, bo na ekranie nie nadają się „do konsumpcji”, przez zastosowane formatowanie skład DTP – a poza tym ile można siedzieć przy komputerze, tablecie lub notebooku.

    A w końcu jest przecież Kindle – tylko, że takie PDFy nie nadają się by je czytać
    na czytniku e-ink ;(

  • ja drukuję artykuły, które mnie interesują (tyczy to też miesięczników, które wychodzą w formie papierowej, ale są dostępne w pdfie, np. Biuletyn IPN :)). Wyjątek to czasopisma dotyczące fotografii 🙂