Joomla. Tworzenie stron WWW. Szybki start
Autorzy: Marni Derr, Tanya Symes
Data wydania: 09/2009
Data oryginalnego wydania: 10/2008
Stron: 296  / Cena: 39 pln (bez promocji)
Link do książki: helion.pl/view/3926o/joomss.htm
——-
Bogato ilustrowana książka „Joomla! Tworzenie stron WWW. Szybki start” w zwięzły i przyjemny sposób wyczerpująco przedstawia metodykę pracy z systemem Joomla 1.5. W trakcie lektury dowiesz się, jak sprawnie zainstalować go i uruchomić oraz jakie zadania możesz wykonać jako administrator. (…)  Tyle wydawca…

A teraz plus moje 3 grosze. Bardzo się cieszę, że ukazała się taka książka, która od podstaw wszystko tłumaczy, krok po kroku z rysunkami. Niestety to co jest zaletą dla jednych jest wadą na drugich. A mianowicie, osoby, które znają Joomla! w stopniu średnim lub zaawansowanym, nie mają co jej kupować. A szkoda. Jednym słowem książka dla początkujących, ale dobrze tłumacząca wiele zaganień. I tylko zastanawiam się czemu wyd. helion, wydaje kolejną książkę dla zupełnie początkujących, jakby zapominając o osobach, które już jako tako sobie w tym CMS radzą.
Rozdział 9. Tworzenie szablonów dla systemu Joomla  – ten jest wielce interesujący dla wszystkich joomlowych wyjadaczy  mimo, zaledwie swoich 35 stron.

Podsumowując: Aktualnie, jeśli uczyłbym kogoś tego CMS – z pewnością poleciłbym mu tą właśnie książkę – na start.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji