Przed sekundą otrzymałem info od allegro:

„Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: Serwis społecznościowy (JomSocial) – spolszczenie (727518141)”

W opisie przedmiotu znajdowała się informacja o możliwości przesłania go drogą elektroniczną. Przypominamy, że zgodnie z punktem 18 Załącznika numer 2 do Regulaminu Allegro:

,,Opis Aukcji powinien zawierać dokładne informacje o sposobie dostarczenia Towaru. Niedozwolone jest proponowanie przesłania Towaru drogą elektroniczną, przy czym zakaz ten nie dotyczy oferowania przesyłania drogą elektroniczną: kodów pre-paid, haseł dostępowych, kont gier on-line, jak również nie obejmuje usług świadczonych na zasadzie netsourcingu, w których oprogramowanie znajduje się na zewnętrznych serwerach, a Kupujący otrzymuje możliwość korzystania z jego funkcji (najczęściej poprzez konto użytkownika)”.

Jasne, a około 100 kb – plików tłumaczenia + 1 MB instrukcji, to mam nagrać na CD (700MB) i doliczyć koszty wysyłki. No cóż, chyba muszę. Wobec tego doliczam ów koszt, cóż, na Allegro musi być legalnie, ale nie zawsze normalnie. Tym samym podaje jak szukać –> allegro.pl  – szukaj „JomSocial” – ponieważ nr. aukcji zmienia się co 10 dni więc nie ma sensu dawania jej numeru. Oczywiście towar można otrzymać online bez CD …ale to już szczegóły transakcji i umowy klient-sprzedający.

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji