Ukończyłem spolszczenie do JomSocial (modułów i komponentu) – rozszerzenia do budowy serwisu społecznościowego w oparciu o CMS Joomla!. Nie było bardzo łatwo, ponieważ kilka komunikatów było ukrytych w kodzie .php. Na szczęście udało się to sprytnie wydobyć bez modyfikacji plików .php, a jedynie dodając nowe sentencje do plików językowych .ini.

Niestety najnowszą wersję tłumaczenia nie udostępniam już za darmo (proszę o wybaczenie), ale mogę odsprzedać za symboliczną kwotę, biorąc pod uwagę olbrzymi nakład mojej pracy. Spolszczony jest front w 99%, oprócz tytułów modułów bo te każdy sobie sam robi, tak jak zwykle, a ja edytować jeszcze plików .xml nie zamierzam. Podczas rejestracji nowego użytkownika w JomSocial  jest formularz po angielsku, to także każdy edytuje we własnym zakresie z poziomu konfiguracji komponentu według własnych potrzeb, tak samo jak jest w CB.

Panel administracyjny – udało się spolszczyć w ok.80 %, ogólnie bardzo dużo roboty, bo trzeba szukać każdej frazy w plikach .php.
Jeśli komuś zależy na czasie & jakości to może zakupić całość tłumaczenia na >>allegro. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i skupić się na szablonie etc., a Twój klient będzie zadowolony z końcowego efektu.

jom-social-pl

jom-social-2

Na indywidualne zamówienie mogę przetłumaczyć również graficzny zielony JOIN US…

Biuletyn elimu

Wysyłany raz w miesiącu

Nie spamujemy! Zajrzyj do polityki prywatności po więcej informacji